اگر با قرآن مانوس باشیم روحمان جلا می‌یابد و وجودمان قرآنی می‌شود

[ad_1]

امام جمعه موقت میناب گفت: باعمل به دستورات قرآن از خداوند توفیق عمل را بخواهید چرا که با قرآن روح آدمی جلا می یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب، حجت الاسلام حسن زارعی، امام جمعه موقت شهرستان میناب در جمع باشکوه نمازگزاران مینابی عمل به احکام اسلامی طبق موازین شرع و عمل به تکالیف بر مبنای قرآن کریم مورد تاکید قرار داد و گفت: عمل به قرآن یک عمل دینی برگرفته از شریعت محمدی است.

امام جمعه موقت میناب افزود: عمل صالح و ایمان به خداوند عنصر هدایت انسان بر مبنای تقوا و خداترسی است و عملی که بر مبنای ایمان به خداوند نباشد بی ارزش خواهد بود.

 زارعی اظهار کرد: پیروى از قرآن بى تردید پس از شناخت درست آن میسّر است، و هر چه قرآن را عمیق تر و اصیل تر بشناسیم در اجراى تعلیمات آن مصممّ تر و در بزرگ داشت این کلام خدایى استوارتر خواهیم بود.

وی اساس و ملاک توبه واقعی را برمبنای تقوا دانست و بیان کرد: باعمل به دستورات قرآن از خداوند توفیق عمل را بخواهید چرا که با قرآن روح آدمی جلا می یابد

امام جمعه موقت میناب بااشاره به شهادت رئیس مذهب جعفری حضرت امام جعفر صادق(ع)،اجتهاد در دین را یکی از ویژگی های شیعه جعفری برشمرد و خاطرنشان کرد: شیعه امام صادق مطیع مرجعیت است و هیچ وقت از درگاه خداوند ناامید نخواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *