حمایت جنبش جهاد اسلامی از عملیات جوان فلسطینی در شهرک صهیونیستی”حلمیش”

[ad_1]

جنبش جهاد اسلامی،ضمن حمایت از عملیات یک جوان فلسطینی در شهرک صهیونیستی”حلمیش”،واقع در کرانه باختری تاکید کرد: چنین اقدامی برخاسته از خشم ملت فلسطین به خاطر جنایت های دشمن اشغالگر در حق مردم و مقدسات این سرزمین است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جنبش جهاد اسلامی،ضمن حمایت از عملیات یک جوان فلسطینی در شهرک صهیونیستی”حلمیش”،واقع در کرانه باختری تاکید کرد: چنین اقدامی برخاسته از خشم ملت فلسطین به خاطر جنایت های دشمن اشغالگر در حق مردم و مقدسات این سرزمین است.

داود شهاب،مسئول دفتر رسانه ای این جنبش اظهار داشت:نیروهای اشغالگر مسئولیت،عواقب و پیامدهای دشمنی خود علیه ملت فلسطین را متحمل شود.وی در ادامه از افزایش عملیات هایی فلسطینیان برای انتقام از خون شهداء خبر داد.

داود شهاب ضمن یادآوری جنایت های شهرک نشینان صهیونیست بویژه اقدام دو روز پیش یک صهیونیست در زیر گرفتن پنج کارگر فلسطینی در کرانه باختری، تاکید کرد: شهرک نشین های صهیونیست هدف عملیات های مقاومت خواهند بود،زیرا آن ها در حرکت های تروریستی و قتل عام کودکان،زنان و فرزندان فلسطینی مشارکت دارند.

مسئول دفتر رسانه ای جنبش فتح ضمن ستایش این عملیات و قهرمان دانستن مجری ان از ملت فلسطین خواست تا در برابر فتنه ها و اقدامات تفرقه انگیز متحد باشند.وی همچنین همه ی فلسطینی ها را به اتحاد و یکپارچگی در دفاع از مسجد الاقصی دعوت کرد.

گفتنی است عمر عبدالجلیل جوان هجده ساله،طی یک عملیات در شهرک صهیونیستی” حلمیش”واقع در بیت لحم،سه شهرک نشین را کشت و یک تن دیگر زخمی کرد.

برخی منابع از شهادت این جوان فلسطینی،به ضرب گلوله صهیونیست ها خبر دادند.

منبع: المنار

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *