فرهنگ ایثار و شهادت از ارزش های والای جامعه اسلامی/ طرح مسئله مذاکره با امریکا خطرناک و اشتباه است

[ad_1]

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: یکی از ارزش های والا و اصیل جامعه اسلامی داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است که این در هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری،امام جمعه سیریک ضمن تسلیت شهادت سرهنگ غلامرضا صادقی فر، فرمانده دریابانی این  شهرستان  اظهار کرد: ایشان انسانی مومن، انقلابی، دلسوز، پر تلاش، خدمتگزار و پایبند به نظام و انقلاب و در خدمت مردم و قانون بود و همیشه وظیفه حراست و پاسداری از جامعه  را می دانست.

امام جمعه سیریک ادامه داد: بعد از واقعه عظیم عاشورای حسینی این ارزش و فرهنگ نزد ایرانیان جنبه تقدس و الهی خاصی پیدا کرده و بالاترین درجه افتخار معنوی و اخروی برای یک انسان مسلمان است.

وی طرح مسئله آغاز مذاکره  با امریکا  بعنوان شیطان  بزرگ جهان استکبار را بسیار خطرناک و اشتباه دانست و افزود: برای اینکه امریکا تحت هیچ شرایطی قابل اعتماد و باور نیست و همیشه دنبال شرارت و سوء استفاده از طرف مقابل خودش است و در کاری که سود و منفعت برایش نداشته باشد صرف مسئله رعایت حقوق بشر و  دمکراسی برای آنها شعاری بیش نیست و عوام فریبی است و تاریخ به خوبی گواه این مسئله است.

صفایی حائری بیان کرد:نیروهای نظامی و انتظامی  سرمایه های اصلی نظام و انقلاب هستند و برای رشد و بزرگی آنها در جامعه نظام هزینه های زیادی را پرداخت کرده و از دست دادن آنها برای جامعه اسلامی تاوان سختی به دنبال دارد هر چند که با شهادت این عزیزان درخت تنومند نظام و انقلاب استوارتر و پایدارتر خواهد شد.

امام جمعه شهرستان سیریک بیان کرد: امروز دشمنان نظام و انقلاب از ترفندهای مختلفی برای وارد کردن ضربه بر پیکره این نظام و مردم استفاده می کنند از وارد کردن مشروبات الکلی ، مواد مخدر ، ترویج بی حجابی و بی بند و باری ، افزایش شبکه های غیر اخلاقی  ماهواره ای و فضاهای مجازی همه اینها تهاجم فرهنگی بر علیه نظام و مردم ماست.

صفایی حائری اضافه کرد: ما علما و روحانیون همراه با  مردم مومن و ولایت مدار شهرستان سیریک اعم از شیعه و اهل سنت خواستار برخورد جدی با عاملان ورود مشروبات الکلی و مواد مخدر به شهرستان و جامعه هستیم برای اینکه امروز سرهنگ صادقی را از بین بردن و فردا و آینده جوانان و نوجوانان فراوانی از شهرستان و جامعه از بین خواهند برد.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *